X-THE Güzellik Salonu Bayan Kuaför web sitesine Hoş geldiniz...

Sizlere daha iyiyi daha güzeli sunmayı hedeflemiş olan X-THE Bayan Kuaförü, Bafra'da tüm hızıyla gelişimini ve büyümesini devam ettirmektedir.

Müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinmişX-THE Bayan Kuaförü'de aradığınız hizmetin en kalitelisini bulacak, size sunulan en kaliteli ve hijyenik ortamda, istediğiniz hizmetten faydalanabileceksiniz.

1996 yılından bu yana sizlere kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmişX-THE Bayan Kuaförü, profesyonel kadrosu, deneyimli personelleri ve nezih ortamıyla, siz müşterilerine hizmetini sürdürecektir.

X-THE Bayan Kuaförür ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, balyaj defrize, modern ve klasik topuzlar, ve en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz.
Değişmeyen Deneyimli kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde, Ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, saç kaynak, dövme (tatto), Protez Tırnak, Manikür, Pedikür gibi işlemlerinizi de evinizde hizmet alışmışçasına rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.
Form Bayan Kuaförü, Bafra